NEDĒĻAS HOROSKOPS visām Zodiaka zīmēm no 2. līdz 8. martam

Esam sagaidījuši martu, kas nozīmē to, ka pavasaris vairs nav aiz kalniem, un tas pilnīgi noteikti ietekmē arī mūsu garastāvokli!

Ko mums atnesīs marta pirmā nedēļa? Kāds būs noskaņojums un vai tiešām arī mūsu domās valdīs pavasaris? 

AUNS

Auniem šis mēnesis iesāksies diezgan mierīgi, līdz ar to Jūs šajā nedēļā būsiet īstas “miera ostas”, kas pilnīgi noteikti nav Jums raksturīgs stāvoklis, tāpēc izbaudiet to un pabeidziet iesāktās lietas.

VĒRSIS

Šajā zīmē dzimušie marta pirmajā nedēļā būs apņēmības pilni mainīties, kļūt labāki, atmest savu stūrgalvību un būt ideāli gan attiecībās, gan darbā. Ja Jums tas izdosies, jau nedēļas beigās varat cerēt uz šīs rīcības atnestiem augļiem.

DVĪŅI

Jums nāksies panervozēt, jo nāksies tikt galā ar dažādām sarežģītām situācijām. Var nākties pieņemt svarīgus lēmumus karjeras ziņā. Ja līdz nedēļas vidum spēsiet ar šiem jautājumiem tikt galā, otrā nedēļas puse solās aizritēt daudz mierīgākā gaistonē.

VĒZIS

Marta pirmā nedēļa Jums atnesīs nelielu depresiju, ar ko Jūs diezgan ātri spēsiet tikt galā, ja jau savlaicīgi spēsiet sakārtot savas domas un saprast, ko Jūs īsti vēlaties šajā dzīvē. Nedēļas otrajā pusē Jums jau būtu jāpievēršas reālām darbībām, lai to sasniegtu.

LAUVA

Lauvām šī nedēļa paies ļoti pacilātā noskaņojumā, jo pavasaris nav vairs aiz kalniem un Jūs to jau jūtat ar katru savu ķermeņa šūnu. Ļoti labvēlīgs laiks tam, lai atļautu sev doties mazā atvaļinājumā.

JAUNAVA

Ņemot vērā to, ka pēdējā laikā Jums ir nācies dzīvot diezgan saspringtos apstākļos, šī nedēļa Jums solās atnest iekšēju mieru. Vai tas būs ilgtermiņā, būs atkarīgs no Jums pašām. Ja spēsiet mācīties no savām kļūdām, tad, iespējams, ka šajā pavasarī mīlestība virmos gaisā vairāk nekā jebkad agrāk.

SVARI

Nedēļas pirmā puse Jums solās būt ļoti darbīga. Darbs un ģimene paņems ļoti daudz uzmanības. Nedēļas otrā puse Jums atnesīs pelnītu atpūtu un kādu patīkamu pārsteigumu, par kuru jau sen kā esat sapņojuši.

SKORPIONS

Skorpioni šajā nedēļā jutīsies enerģijas pilni uzsākt kaut ko jaunu, un marts tam solās būt īpaši piemērots laiks, līdz ar to šajā pirmajā marta nedēļā Jūs pilnīgi noteikti varat veltīt visus savus spēkus tam, lai realizētu kādu savu ideju. 

STRĒLNIEKS

Strēlnieki šajā nedēļā uz visiem 100 % būs pievērsušies savam darbam. Iespējams būsiet nomākti, tāpēc centīsieties no šīs sajūtas izvairīties, intensīvi strādājot. Varbūt tomēr ir vērts paskatīties apkārt un saprast, ka pastāv arī kaut kas vairāk nekā tikai darbs?!

MEŽĀZIS

Jums šī nedēļa solās būt visnotaļ vienmuļa, nekādas krasas pārmaiņas vai garastāvokļa svārstības nav gaidāmas. Jums jācenšas pabeigt iesāktās lietas, lai jau tālākajās marta nedēļās pievērstos jauniem darbiem.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīri marta mēnesi sagaidīs visnotaļ lielā melanholijā. Iespējams, ka paši nesapratīsiet, kas ir tas, kas raisa skumjas. Varbūt ir vērts ieskatīties dziļāk sevī un atzīt to, ko līdz šim esat mēģinājuši no sevis noslēpt.

ZIVIS

Zivtiņas kā jau lielas sapņotājas šajā nedēļā lidināsies pa mākoņiem. Tas, protams, nav nekas slikts, jo pastāv liela iespēja, ka radīsies kādas jaunas idejas, taču tajā pašā laikā neaizmirstiet koncentrēties uz lietām, kas ir svarīgas tieši šobrīd. 

About