Visnesaderīgākais Zodiaka zīmju pāris; no mīlestības ne miņas!

Runā jau, ka pretpoli pievelkas, bet vai tiešām divas pilnīgi pretējas personības ilgtermiņā var būt laimīgas kopā?! 

Protams, ka var, taču ne visiem tas izdodas, jo šāda veida attiecību uzturēšana prasa milzu piepūli, bet kādam no partneriem pacietība bieži vien nav tā stiprākā puse, kā rezultātā abas puses nogurst un attiecības izirst!

Lai gan daudzi šāda veida pāri patiesībā ir visnotaļ saderīgi, neskatoties uz viņu diametrāli pretējām personībām, ir kāds pāris, uz kuru zvaigznēs raugās visnotaļ skeptiski. Viņi ir tik ļoti pretēji viens otram, viņu uzskati ir tik atšķirīgi, ka 90% gadījumu šī pilnīgi noteikti nav savienība, kurā ilgtermiņā varētu valdīt mīlestība, vismaz no astroloģijas viedokļa. 

 

MEŽĀZIS + DVĪŅI

Mežāzis ir bezgala atbildīgs, bet Dvīņi vieglprātīgi, kas nozīmē to, ka viņiem pilnīgi noteikti ir ļoti grūti atrast kopīgu valodu. Dvīņi ir arī bezatbildīgi un pavirši, ar neskaidru nākotnes vīziju, kas savukārt kaitina Mežāži un sniedz sajūtu, ka Dvīņiem nevar uzticēties. Dvīņi ir neparedzami, viņi rīkojas impulsu vadīti, un arī tas Mežāzim nepatīk, taču, ja Mežāža mīlestība būs patiesa, viņš uz to visu pievērs acis un centīsies pieņemt Dvīņus tādus, kādi viņi ir. Ja Mežāzim tas tomēr nebūs pa spēkam, viņš sapratīs, ka tam visam nav jēgas, un visu izbeigs.

Mežāzis ir ļoti konservatīvs, viņam patīk kontrolēt, bet Dvīņus kontrolēt ir visai neiespējami. Dvīņiem patīk spēlēties, bet Mežāzis ir ļoti nopietns. 

Mežāzis ir apveltīts ar visnotaļ labām rakstura iezīmēm, viņš pilnīgi noteikti Dvīņiem palīdzēs tikt dzīvē uz priekšu, pārvarēt šķēršļus un atklāt jaunus talantus.

Apkārtējie nebeigs runāt par to, ka šai savienībai nav lemts ilgs mūžs, taču tieši tas Mežāzi motivēs cīnīties par šīm attiecībām. 

Zvaigznes jums iesaka nemēģināt vienam otru mainīt, bet gan vienkārši pieņemt savu otro pusīti tādu, kāda tā ir. Vienkārši dzīvot un priecāties par to, ka jūs viens otram esat! 

About