Noslēpumainie kaķi. Vai tiešām viņiem piemīt maģiskas spējas?!

Kaķi pilnīgi noteikti ir īpaši, viņos ir kaut kas noslēpumains un mistisks, turklāt jau izsenis šie mājdzīvnieki tiek uzskatīti par maģiskām būtnēm. Vai viņiem patiešām piemīt arī maģiskas spējas?! 

Cilvēki jau izsenis pamanīja to, ka kaķi ir patiešām neparasti dzīvnieki, tāpēc arī pieradināja tos kā mājdzīvniekus, turklāt visiem taču ir zināms tas, ka Senajā Ēģiptē kaķi tika uzskatīti par svētiem.

Izrādās, ka kaķi patiešām ir apveltīti ar īpašām spējām, turklāt visnotaļ maģiskām! Pēc šī raksta izlasīšanas tu noteikti uz savu mājdzīvnieku palūkosies no pilnīgi cita skatu punkta!  

 

1. Kaķi ir svētie mitekļa aizbildņi

Jo tava mīluļa spalva ir tumšāka, jo vairāk negatīvās enerģijas kaķis spēj absorbēt. Ja kaķa uzvedība pēkšņi ir visnotaļ neierasta, piemēram, agresīva vai gluži pretēji – pārāk mierīga, visticamāk, ka tavs mājdzīvnieks tevi pasargājis no nepatikšanām. 

2. Melni kaķi brīdina par nepatikšanām

Kurš gan nav dzirdējis par to, ka jāizvairās no melniem kaķiem, kas šķērso ceļu?! Tas gan nenozīmē, ka šādā veidā tiks atrisināta problēma, jo melns kaķis, kas šķērso ceļu, brīdina par nepatikšanām, nevis piesaista tās. 

3. Kaķi negatīvo enerģiju pārvērš gaismā 

Kā jau tika minēts iepriekš, kaķi absorbē negatīvo enerģiju. Tavs mājas mīlulis patiesībā ir kā putekļusūcējs, kas uzsūc visu negatīvo enerģiju. Tādā veidā kaķis attīra tavu auru, kas savukārt ne tikai uzlabo tavu pašsajūtu, bet arī nes veiksmi visās dzīves sfērās.

4. Kaķi spēj sazināties ar gariem

Piemēram, ar mājas gariņu, kurš bieži vien mēdz sazināties ar mājdzīvniekiem un ietekmēt viņu uzvedību. Ja tavs kaķis bieži vien pēkšņi kļūst agresīvs, varbūt tavā miteklī apmeties ļaunais mājas gariņš. Tādā gadījumā ir ļoti svarīgi nedusmoties uz kaķi, bet gan mēģināt vērsties pie paša gariņa.

5. Kaķi spēj paredzēt nākotni

Viens ir skaidrs – ja tava kaķa uzvedība kļūst dīvaina, tas pilnīgi noteikti nav uz labu. Ja kaķis grib tikt ārā no mājokļa, tas var liecināt par nepatikšanu klātbūtni.

6. Kaķi izsauc pravietiskos sapņus

Ja tu pēc sava sapņa pēkšņi pamodies un tavs mājas mīlulis ir tev blakus (nomodā), tad pastāv liela iespējamība, ka šis sapnis bija pravietisks vai arī parādīja priekšā, kā jārīkojas. 

7. Kaķi atbrīvo mājokli no mirušo cilvēku negatīvās enerģijas

Kurš gan nav dzirdējis nostāstus par to, ka pie kāda gaisma pati ieslēdzas un izslēdzas vai arī ka kāds staigā pa dzīvokli?! Protams, ka tas, visticamāk, ir gars, un kaķis šo garu var padzīt, atnesot mitekļa saimniekiem mieru.

8. Kaķi uzņem lāstus

Runā, ka kaķi ir spējīgi arī atdot savu dzīvību, lai glābtu saimnieku. Ja kaķis pēkšņi nomirst bez jebkāda redzama iemesla, tas bieži vien liecina par to, ka kāds ir vēlējis ļaunu kaķa saimniekam.

9. Kaķi ir dziednieki

Tavs mājas mīlulis spēj sadziedēt dažādas brūces, kā arī palīdzēt cīņā ar dažādām slimībām.

10. Kaķi sajūt sliktus cilvēkus

Ja tavs mīlulis svešiniekam dodas rokās un uzvedas mierīgi, tad šim cilvēkam, visticamāk, var uzticēties. Ja kaķis uz jauno paziņu reaģē visnotaļ agresīvi, viņš sajūt šī cilvēka negatīvo enerģiju.

About