NUMEROLOĢIJA. Kā cilvēka dzimšanas gads ietekmē viņa likteni?!

Nav divu pilnīgi vienādu cilvēka dzīves scenāriju. Katram ir savs liktenis, kas tiek noteikts viņa dzimšanas brīdī, un tam ir jābūt laimīgam! Vismaz tā uzskata numerologi. 

Visas likstas mūs piemeklē tajā brīdī, kad mēs noejam no likteņa iemītās taciņas un visām varītēm mēģinām pretoties Visuma likumiem. 

Kāds tad īsti ir katra cilvēka dzīves scenārijs?! Kā zināt, ka esam no tā novirzījušies?! Lūk, piedāvājam to noteikti ar numeroloģijas palīdzību! Izrādās, ka cilvēka dzimšanas gads spēj ļoti daudz atklāt par cilvēka likteni! 

Tātad, ja cilvēks ir dzimis 1990. gadā, tad 1 + 9 + 9 + 0 = 19, kas ir divciparu skaitlis, tāpēc reducēsim to līdz viencipara skaitlim, respektīvi, 1 + 9 = 10, bet 1 + 0 = 1, kas arī ir šī cilvēka likteņa skaitlis. 

1

Jums ir jāiemācās kontrolēt savas emocijas, jābūt ļoti savaldīgiem, tad arī liktenis būs jums labvēlīgs, jo iesiet pa pareizo taciņu. Jūsu pārlieku lielā emocionalitāte arī ir jūsu problēmu un neveiksmju cēlonis. Lai panāktu to, ko vēlaties, jums ir jāiet pretī panākumiem. 

2

Jūs bieži vien atrodaties uz robežas starp labo un ļaunu, tā īsti nespēdami noformulēt, kurā pusē jūs esat. Liktenis jums iesaka nekrist galējībās, bet gan censties atrast harmoniju sevī. 

3

Jums būtu rūpīgi jāapdomā tas, ko sakāt un darāt. Liktenis jums neiesaka izvēlēties vieglāko ceļu, bet gan pareizāko, darot visu, kas jūsu spēkos, lai piepildītu savus sapņus.  

4

Jūs esat naivi un bieži vien dzīvojat ilūzijās, tāpēc liktenis jums iesaka pievērsties kaut kam reālākam. Intuīcija ir ļoti noderīga, taču centieties pēc iespējas vairāk ieklausīties savā prātā. 

5

Jums vajadzētu būt daudz nopietnākiem, vismaz attiecībā uz lēmumu pieņemšanu. Nākotne top tagad, un savā ziņā tā ir jūsu pieņemto lēmumu un rīcības sekas.

6

Jums liktenis it visā iesaka tiekties pēc ideāliem. Jums ļoti svarīga ir kustība uz priekšu, jums nepārtraukti ir nepieciešams sevi pilnveidot.

7

Jums ir jārada! Jums piemīt talanti, kuri pilnīgi noteikti ir jāattīsta, pretējā gadījumā – liktenis var kļūt jums nelabvēlīgs. 

8

Jums vajadzētu apzināties savas garīgās vērtības. Arī tad, ja jums ļoti svarīga ir materiālā dzīves puse, jums nevajadzētu pazaudēt mīlestību pret visu pārējo. 

9

Jūs gaida ļoti nopietni pārbaudījumi. Liktenis jums bieži vien liks pieņemt lēmumu, kurā pusē esat – labā vai ļaunā?! Ja izvēlēsieties ļauno, ņemiet vērā to, kas tas var negatīvi ietekmēt ne tikai jūs pašus, bet arī apkārtējos cilvēkus. 

About