Saderības numeroloģija. Ko par jūsu pāri spēj atklāt diena, kurā jūs iepazināties?!

Numeroloģija ir metafiziska zinātne, kas skaidro skaitļu vibrāciju ietekmi uz cilvēka dzīvi, un skaitļu absolūtā precizitāte mēdz būt patiešām pārsteidzoša. 

Vai atceries to satraucošo mirkli, kad pirmo reizi ieskatījies savas otrās pusītes acīs?! Vai tad to vispār var aizmirst?! Izrādās, ka datumam, kurā jūs iepazināties ir ļoti liela nozīme, un tas daudz ko spēj atklāt par jūsu attiecībām.

Lai to noskaidrotu, tev jāsaskaita kopā visi cipari. Piemēram, ja tu ar savu otro pusīti iepazinies 12.07.2017, tad tev jāsaskaita 1+2+0+7+2+0+1+7=20. Ja beigās sanāk divciparu skaitlis, tad jāsaskaita kopā arī šī skaitļa abi cipari, respektīvi, 2+0=2. 

1

Vieninieks liecina par to, ka jūsu iepazīšanos sekmēja kopīgas intereses, kas nozīmē to, ka jūs saista ne tikai dziļas jūtas, bet arī kopīgi mērķi. Jūs gandrīz nekad nesacenšaties savā starpā, jūs kopīgiem spēkiem cenšaties sasniegt savus sapņus. Šāda jūsu pāra savstarpējā harmonija var izsaukt skaudību apkārtējos, tāpēc jums savās attiecībās pilnībā vajadzētu norobežoties no apkārtējo cilvēku negatīvajiem viedokļiem, jo šīs negācijas var jūs arī izšķirt. 

2

Romantika, maigums, patiesas jūtas un mīlestība – tas viss pilnīgi noteikti raksturo šo pāri. Pie šķiršanās var novest tikai un vienīgi šaubas, kas radušās kādā no partneriem, tāpēc jums ir jāiemācās ieklausīties vienam otrā, jāiemācās runāt par savām sajūtām un nesteigties notikumiem pa priekšu. Tādā gadījumā jūsu aizraušanās var novest pie ilgām un laimīgām attiecībām. Izbaudiet katru kopīgi pavadīto dienu, nedomājot tik ļoti par to, kas būs vai nebūs. Jūsu attiecībām pilnīgi noteikti ir potenciāls, un kopā jūs pārvarēsiet visas grūtības.

3

Arī šīs attiecības ir spējīgas tikt galā ar visām grūtībām ceļā uz savu laimi. Jūs pilnīgi noteikti protat rast kompromisu, kas tikai un vienīgi vēl vairāk palīdz stiprināt jūsu attiecības. Arī šādas attiecības apkārtējos var izraisīt skaudību, tāpēc jums abiem ir ļoti svarīgi norobežoties no skauģiem un liekulīgiem cilvēkiem, kas var negatīvi ietekmēt jūsu attiecību mikroklimatu. Lai stiprinātu attiecības un nepazaudētu “uguntiņu” tajās, ir ļoti svarīgi nospraust kaut kādus kopīgus mērķus, uz kuriem roku rokā tiekties. 

4

Šis skaitlis liecina par to, ka jūsu attiecībās pilnīgi noteikti netrūkst jautrības. Četrinieks ir stabilu un spēcīgu pāru skaitlis. Dzirksts šajās attiecībās spēj saglabāties gadiem ilgi. Abi partneri ir ļoti komunikabli, dzīvespriecīgi, atklāti un materiāli nodrošināti, kas noved pie tā, ka arī viņiem uzrodas skauģi, turklāt bieži vien arī no radinieku vidus, tāpēc jums jābūt ļoti piesardzīgiem. Bieži vien var nākties dzirdēt to, ka jūsu otrā pusīte jums nav piemērota, tāpēc jums pēc iespējas ciešāk jāturas kopā un jālaiž gar ausīm šo apkārtējo cilvēku negatīvie izteicieni.

5

Šis ir ļoti laimīgs skaitlis, kas paredz to, ka arī jūsu attiecības ar gadiem kļūs arvien laimīgākās un spēcīgākas, taču jūs abi esat visnotaļ agresīvas dabas cilvēki. Šie agresijas uzplaiksnījumi var jūs arī izšķirt, taču pozitīvais ir tas, ka tie parasti ir ļoti īslaicīgi, tāpēc centieties saglabāt savu emocionālo stabilitāti normas robežās, un viss izdosies!  

6

Šajā pārī bieži vien valda greizsirdība. Parasti šādas attiecības ir visnotaļ smagas abiem partneriem, jo greizsirdība, bez šaubām, noved pie biežiem konfliktiem, tāpēc jums ir jāmācās rast kompromisus un kaut kādā veidā pielāgoties viens otram. Jums ir jānodrošinās ar pacietību un vēlmi piestrādāt pie šīm attiecībām, tad arī tām būs lemts turpināties. 

7

Par šo pāri var teikt – tāds tādu pievelk! No malas var šķist, ka šajās attiecībās nav ne emocijas, ne kaisles, bet pilnīgi noteikti ir vienaldzība, taču jums ir pilnīgi vienalga, ko domā apkārtējie, jo kopā jums ir labi. Jūs dzīvojat pilnīgi citā pasaulē un citiem saprast to, ka starp jums valda patiesa mīlestība, ir pilnīgi neiespējami, taču mīlestība tur ir un vēl kāda?! Ja izvairīsieties no neiecietības un spēsiet pieņemt kritiku, šim attiecībām būs lemts ilgs mūžs.

8

Šis pāris ir ļoti neparedzams. Jūs uz līdzenas vietas pilnīgi par neko varat sākt kašķēties, taču šie konflikti ļoti ātri var arī izzust. Bieži vien jūs ļoti daudz enerģijas pazaudējat savos centienos saglābt šīs attiecības. No mīlestības līdz naidam ir tikai viens solis – tas pilnīgi noteikti ir par viņiem. Jums ir jāiemācās viens otram dot lielāku brīvības sajūtu, pretējā gadījumā – šīm attiecībām ir lemts beigties. 

9

Šis pāris ir vienkārši lielisks! Starp abiem partneriem valda viss tas, kam attiecībās arī būtu jābūt – kaisle, romantika, taču jūs bieži vien analizējat viens otru, it kā neizprastu viens otra patieso dabu. Īstermiņā jūs esat ļoti laimīgi, taču pēc kāda laika iestājas periods, kurā jūs sastopaties ar skarbo realitāti, tāpēc bieži vien tie ir tikai īsi un kaisles pilni romāni. 

About