Saderības horoskops. Sieviete Vērsis + vīrietis Dvīnis

Ļoti daudziem cilvēkiem jaunu attiecību sākumā gribētos uzzināt, vai tās patiešām solās būt veiksmīgas. Ļoti daudz ko par to var pastāstīt pēc abu partneru Zodiaka zīmju saderības!

Mēs tev piedāvājam ielūkoties sievietes-Vērša un vīrieša-Dvīņa saderībā, taču vispirms noteikti ir nepieciešams apskatīt atsevišķu šo Zodiaka zīmju raksturojumu.

Sieviete-Vērsis ir ļoti gudra, eleganta, noslēpumaina, interesanta, mierīga un par sevi pārliecināta būtne. Viņa ir apveltīta ar dabas dotu viltību un gudrību, kas ļauj ieinteresēt praktiski jebkuru vīrieti.

Vīrietis-Dvīnis mīl skaļas kompānijas un, kā likums, atrodas uzmanības centrā. Viņam piemīt ļoti laba humora izjūta, viņš ir enerģisks un aktīvs. Nepastāvīgas dabas. Mīl visu jauno un ir spējīgs uz neordināru un negaidītu rīcību.

Ja sieviete-Vērsis ir sapratusi, ka Dvīnis viņai patiešām patīk, viņa darīs visu iespējamo, lai šo vīrieti ieinteresētu, turklāt tam viņai ir milzīgs arsenāls: maģisks jūtīgums, maiga kaisle, lieliska humora izjūta un viņa pilnīgi noteikti par partneri rūpēsies, dāvās viņam glāstus, būs pacietīga un saprotoša.

Ja arī Dvīnim sieviete-Vērsis būs iepatikusies, viņš noteikti izrādīs uzmanību, taču viņa visnotaļ ilgu laiku pret visiem šiem žestiem attieksies diezgan vēsi. Vispirms viņai viss kārtīgi jāapdomā. Ja viņa tomēr jau ir izlēmusi vai arī kaut kādā brīdī padevusies vājuma mirklim, tad viņa pilnībā nodosies šīm attiecībām.

Arī pats Dvīnis pret visu šo attieksies ļoti piesardzīgi, jo viņam ļoti svarīgs ir vieglums. Pat visniecīgākais mājiens par nopietnām attiecībām var viņu pamatīgi nobiedēt. Arī tad, ja viņš jau būs gatavs atdot savu sirdi sievietei-Vērsim, rezerves sirdi viņš paturēs pie sevis (katram gadījumam).

Sieviete-Vērsis ir pietiekami pacietīga, tāpēc viņa spēs Dvīni visnotaļ ilgi arī gaidīt, kamēr viņš mētāsies apkārt un meklēs kaut kādus risinājumus.

Dvīnim sieviete var ļoti ātri apnikt, jo viņš tomēr mīl visu nezināmo, viņam ir interesanti atklāt kaut ko jaunu, bet tad, kad viņš visu būs atklājis, sieviete-Vērsis viņam var kļūt neinteresanta.

Sievietei-Vērsim būs jāiemācās ar sapratni attiekties pret pārmaiņām, kuras tik ļoti mīl Dvīnis, taču šai sievietei ļoti svarīga ir pastāvība, miers un harmonija.

Sieviete-Vērsis ļoti mīl bērnus. Vīrietis-Dvīnis var kļūt par ļoti labu tēvu, taču viņi abi savus bērnus vairāk lutina, nevis audzina.

About