SEPTEMBRIS. Šajā mēnesī dzimušo raksturojums

Septembrī dzimušie cilvēki ir apveltīti ar ļoti lielu potenciālu iekarot visaugstākās virsotnes visās dzīves sfērās. Viņi ir aizrautīgi un enerģijas pārpilni sapņotāji, kas prot šos sapņus arī realizēt!

Šajā mēnesī dzimušie ir aktīvas dabas – viņi nodarbojas gan ar sportiskām aktivitātēm, gan arī daudz domā, ģenerējot jaunas idejas. Šie cilvēki nevar iztikt bez apkārtējās sabiedrības klātbūtnes, komunikācija viņiem ir bezgala svarīga, jo tā viņi smeļas iedvesmu un spēj radīt ko jaunu.

Septembrī dzimušie izmanto katru dzīves sniegto iespēju un izvirza sev ļoti augstus mērķus, kas vairumā gadījumu arī tiek sasniegti, pats galvenais – neieslīgt rutīnā un neļaut izsīkt enerģijai, reizi pa reizei atļaujot sev kārtīgi atpūsties!

Vīrietis 

Septembrī dzimušie stiprā dzimuma pārstāvji viennozīmīgi ir veiksmīgi. Viņiem ļoti svarīga ir ģimene, tāpēc viņi dara visu, lai spētu tai nodrošināt laimīgu dzīvi. Šie vīrieši ir mīloši un gādīgi vīri un tēvi. No sievietes viņi sagaida rūpes un atbalstu, bet viņa pilnīgi noteikti nedrīkst būt “pelēkā pele”, viņa sievietei ir jābūt stilīgai un dzīvesprieka pilnai. 

Sieviete

Šajā mēnesī dzimušās sievietes ir bezgala skaistas, smalkas un jūtīgas būtnes, kas prot būt mīlošas sievas saviem vīriem un gādīgas mātes. Tajā pašā laikā septembrī dzimušās daiļā dzimuma pārstāves ir īstas cīnītājas, kas sagraus visu savā ceļā, ja tas būs nepieciešams, lai noturētu ģimenes laimi. 

VESELĪBA

Septembrī dzimušo galvenā problēma ir spēja ļoti viegli aizsvilties. Jūs esat diezgan nervozas dabas, kas psiholoģiskās spriedzes rezultātā var novest arī līdz daudz smagākām veselības problēmām, tāpēc būtu ļoti vēlams izkopt spēju kontrolēt savas emocijas.

SADERĪBA

Gandrīz ideālas attiecības septembrī dzimušajiem var izveidoties ar tiem, kas nākuši pasaulē no 21. augusta līdz 20. septembrim, no 21. janvāra līdz 20. februārim un no 21. aprīļa līdz 20. maijam. Ļoti labs kontakts Jums veidojas arī ar tiem, kas dzimuši jebkura mēneša 5., 14 un 23. datumā.

DIENAS

Trešdiena, piektdiena, svētdiena.

KRĀSAS

Balta, zaļa.

AKMEŅI

Dimants, safīrs, smaragds.

About