Sieviete – Ūdensvīrs. Šīs Zodiaka zīmes sieviešu lielākās attiecību kļūdas

Vai kādam vispār var ienākt prātā tas, ka apburošajām šīs Zodiaka zīmes pārstāvēm mēdz būt problēmas romantisko attiecību jomā un ģimenes dzīvē?!

Jūs taču esat tik skaistas, sievišķīgas, par sevi pārliecinātas un sabiedriskas būtnes! Vai tad tiešām jums var tā neveikties?! 

Ja jūs, sievietes – Ūdensvīri, pie visām savām neveiksmēm šajā jomā vainojat likteni, tad velti. Patiesībā tieši jūsu raksturs arī ir pie visa vainīgs. Tas jums bieži vien liek pieļaut dažādas kļūdas. It īpaši attiecību jomā. 

NEPIEMĒROTS VĪRIETIS

Kavalieru jums pilnīgi noteikti netrūkst, taču, kā likums, jūs parasti izvēlaties visneveiksmīgāko, kas savukārt rada konfliktus ar radiem un draugiem, jo viņi jau no sākta gala redz jūsu izredzētā mīnusus. Aizņemts, patīk regulāri iedzert vairāk kā vajag, pilnīgs sliņķis vai arī tirāns – tāds ir jūsu izredzētais, kuru jūs izvēlējāties ne jau aiz žēluma. Šis vīrietis jūs savaldzina ar kādu spilgtu sava rakstura iezīmi vai arī vienkārši ar savu izskatīgo ķermeni.

ĢIMENES VIETĀ DRAUGI

Protams, vienmēr ir izņēmuma gadījumi, tāpēc pastāv iespēja, ka jūs tomēr izvēlaties veiksmīgu un sevis cienīgu vīrieti, taču tādā gadījumā jūs darīsiet visu, lai viņu atgrūstu. Pirmkārt, jūsu sociālā aktivitāte, tā savā ziņā ir mīnuss, jo jūs pilnīgi noteikti neesat no tā sievietēm, kuras var mierīgi gulšņāt dīvānā un skatīties kārtējo seriālu, prasot, lai jūsu vīrietis tajā brīdī ir ar jums un pievērš jums uzmanību. Jūs daudz labprātāk dosieties dzīvē kaut kur ārpus sava mitekļa robežām. Uz savas draudzenes dzimšanas dienas ballīti, palīdzēt viņai ar dzīvokļa remontu vai vienkārši tērzēsiet kafejnīcā ar savu bijušo izredzēto, jo jūs taču esat draugi. Jūsu vīrietis par to visu pilnīgi noteikti nebūs sajūsmā, jo arī viņam ir vajadzīga jūsu uzmanība.

BRĪVĪBA

Kurš gan nav informēts par to, ka Ūdensvīriem ļoti svarīga ir brīvība?! Jā, tas pilnīgi noteikti attiecas uz visiem Ūdensvīriem, arī daiļā dzimuma pārstāvēm. Lai relaksētos un atjaunotu savus spēkus, jums ir nepieciešams pabūt vienatnē. Jūsu izredzētais to var nesaprast. Taču jūs atkal varat nesaprast viņa vēlmi pavadīt visu dienu kopā, neizejot no saviem apartamentiem. Tas taču ir tik briesmīgi! Protams, ka šī jūsu nostāja nenozīmē to, ka jūs nemīlat savu partneri un nevēlaties ar viņu pavadīt laiku. Jums vienkārši nepatīk, ka jūs ierobežo. Turklāt jums it visā ir vajadzīga daudzveidība. 

ATBILDĪBAS TRŪKUMS

Varētu šķist, ka mērķtiecīgāku sievieti varētu būt grūti atrast, taču tajā pašā laikā jūs atstājat ļoti bezatbildīgas sievietes iespaidu. Jūs aizmirstat par sev tuvo cilvēku dzimšanas dienām, bieži vien izdabājat bērniem, ar finansēm apejaties ļoti vieglprātīgi. Arī laikam jūs nesekojat līdzi. Jūs atgādināt nedaudz hipiju, nedaudz pusaudzi, kuram nekas nerūp. 

JŪTU SLĒPŠANA

No vienas puses jūs esat tiešas un atklātas. Vismaz jūs tā par sevi domājat. Varbūt tā arī ir, taču tad, kad runa iet par attiecībām – jūsu sirds līdzinās noslēpumu kambarim. Jūs esat sarkastiskas, kritizējat savu vīrieti un izjokojat viņu.  Jums pašām tas liekas pilnīgi normāls mīlestības izrādīšanas veids. Pateikt kaut ko mīļu, uzslavēt viņu – tas jums nākas ļoti grūti. Tieši tāpēc jūsu izredzētais bieži vien jums pārmet vienaldzību, kas nereti noved arī pie šķiršanās. 

About