SKORPIONS. 2020. gada horoskops sievietēm un vīriešiem

Daudzi astrologi 2020. gadu sauc par lielu pārmaiņu laiku. Katrai Zodiaka zīmei tas solās būt īpašs, taču šajā rakstā mēs pastāstīsim, kāds šis gads solās būt sievietēm un vīriešiem, kas dzimuši Skorpiona zīmē. 

Lielākos draudus Jums radīs negatīvi noskaņoti cilvēki, tāpēc Jums jācenšas izvairīties no toksiskām attiecībām ar šādiem cilvēkiem, taču ne vienmēr tas būs iespējams, tāpēc ir vērts padomāt par veidiem, kā pasargāt sevi no apkārtējo negatīvās enerģētikas.  

VĪRIETIS – SKORPIONS

Sāksies šis gads Jums visnotaļ nestabili, kas, savukārt, negatīvi ietekmēs Jūsu noskaņojumu, taču pavasaris atnāks uz pozitīvas nots. Arī pēc tam Jums zvaigznes sola veiksmes klātbūtni visās dzīves sfērās, atliek vien sev noticēt!

Finanses un darbs

Zvaigznes Jums iesaka nežēlot spēkus un likt lietā visas pūles, lai dotos pretī panākumiem. 2020. gads ir lieliski piemērots tam, lai Jūs pakāptos pa karjeras kāpnēm, uzsāktu kaut ko savu un īstenotu jaunus projektus. Biežāk jautājiet pēc padoma sev tuvajiem cilvēkiem. 

Mīlestība un attiecības

Skorpions ir viena no greizsirdīgākajām Zodiaka zīmēm un ar šo rakstura iezīmi šajā zīmē dzimušajiem stiprā dzimuma pārstāvjiem nāksies cīnīties 2020. gada pirmajā pusē. Greizsirdība ļoti negatīvi ietekmēs Jūsu attiecības. Vislabvēlīgākais laiks īstās un vienīgās meklēšanai – vasara un rudens. 

SIEVIETE – SKORPIONS

Šajā zīmē dzimušās sievietes 2020. gadā piemeklēs liela veiksme, kā arī šis gads Jums atnesīs ļoti daudz jaunu iespēju, taču nāksies mazliet paciesties un nogaidīt. Gada sākums, tāpat kā šajā zīmē dzimušajiem vīriešiem, solās būt smags, taču pēc tam viss mainīsies. Jau pavasara sākumā Jūs apciemos Fortūna, kas stāvēs Jums klāt visās dzīves sfērās. 

Finanses un darbs

2020. gada sākumā Jums nevajadzētu uzreiz ķerties klāt sarežģītām lietām, iegādāties dārgas lietas, aizņemties naudu. Tāpat Jums šajā laikā būs ļoti grūti atvērt savu radošo potenciālu. Vislabvēlīgais periods jaunu iedeju realziēšanai Jums būs vasara. 

Mīlestība un attiecības

Šajā dzīves sfērā Skorpiona zīmē dzimušajām daiļā dzimuma pārstāvēm vajadzētu klausīt savai iekšējai balsij, jo intuīcija viennozīmīgi ir Jūsu stiprā puse, kas Jūs gandrīz nekad nepieviļ. Ļoti labs laiks, lai pieņemtu svarīgus lēmumus. 

About