STIHIJU HOROSKOPS. Zodiaka zīmju labās un sliktās īpašības

Zodiaka zīmes ir sadalītas pa stihijām – Uguns, Gaiss, Ūdens un Zeme, kas piešķir katrai Zodiaka zīmei spēku un enerģiju, kā arī atsaucas uz raksturu un piešķir konkrētas spējas. 

 

Uguns stihijas pārstāvji parasti ir ļoti enerģiski, Gaisa stihijas pārstāvji parasti ir ļoti neparastas un interesantas būtnes, Ūdens stihija piešķir maigumu, bet Zemes stihijas pārstāvji ir stabili un uzticami partneri. Kurai no stihijām piederi Tu? 

UGUNS STIHIJA

AUNS, STRĒLNIEKS, LAUVA

 

Uguns stihijā dzimušie ir ļoti aktīvas dabas un gandrīz vienmēr enerģijas pārpilni, taču tas nenozīmē, ka tam ir tikai pozitīvā puse. Šī lielā enerģija mēdz padarīt viņus pārāk kašķīgus, ko varētu salīdzināt ar degšanu. Tādā gadījumā viņi sadedzinās visu savā ceļā. Tā ir viņu raksturīgākā iezīme – viņi var “uzplaiksnīt” un atkal norimt! Sadzīvot ar šīs stihijas pārstāvjiem pilnīgi noteikti nav viegli!

Labās īpašības: aktīvi, enerģiski, komunikabli, drosmīgi, mērķtiecīgi

Sliktās īpašības: impulsīvi, kašķīgi, despotiski, augstprātīgi, stūrgalvīgi

 

GAISA STIHIJA

DVĪŅI, SVARI, ŪDENSVĪRS

 

Gaisa stihijas pārstāvji parasti ir ļoti neparastas dabas, kas apveltīti ar interesantu skatījumu uz dzīvi. Viņi ir mierīgi, stabili un ļoti mīloši, taču nevajadzētu aizmirst to, ka, lai gan ar vienu kāju viņi stāv stingri uz zemes, ar otru viņi ir mākoņos. Ļoti dvēseliskas būtnes, tāpēc viegli ievainojamas.

Labās īpašības: sabiedriski, draudzīgi, mierpilni, laba humora izjūta, neatkarīgi

Sliktās īpašības: ietiepīgi, vēlas uzspiest savu viedokli, vienaldzīgi, depresīvi

 

ŪDENS STIHIJA

VĒZIS, ZIVIS, SKORPIONS

 

Ūdens stihijas pārstāvji pārsvarā ir ļoti sapņainas dabas, jo šī stihija viņus apvelta ar ļoti lielu maigumu. Viņi ir līdzjūtīgi, uzticas savām sajūtām, apveltīti ar labu intuīciju. Tajā pašā laikā viņi var kļūt arī agresīvi, ja tiek izjaukta viņu ideālā dzīve. Tādos brīžos viņi var kļūt ne tikai depresīvi, bet arī pat ļaunatminīgi. 

Labās īpašības: kreatīvi, sabiedriski, mīloši, romantiski, 

Sliktās īpašības: bērnišķīgi, bieži vien nonāk pretrunā ar sevi, nepastāvīgi

 

ZEMES STIHIJA

VĒRSIS, JAUNAVA, MEŽĀZIS

 

Zemes stihijas pārstāvji ir ļoti stabili un praktiski cilvēki, taču nav arī tā, ka lidināšanās pa mākoņiem viņiem būtu sveša, jo viņi ir apveltīti ar maigu dabu, taču spītība un mērķtiecīgums ir ņēmis virsroku. Ļoti godīgi, uzticami un gādīgi, arī greizsirdīgi. 

Labās īpašības: racionāli, darbaholiķi, lojāli, mērķtiecīgi, uzticami

Sliktās īpašības: spītīgi, depresīvi, greizsirdīgi, pedantiski

 

About