SVARI. 2020. gada horoskops sievietēm un vīriešiem

Lai veiksme Jūs pavadītu arī 2020. gadā, ieskatieties tajā, ko Jums sola un kādus padomus dod zvaigznes.

2020. gads visām Zodiaka zīmēm solās būt visnotaļ nemierīgs pārmaiņu gads. Vai par to būtu jāpārdzīvo jau iepriekš? Visticamāk, ka tieši šie likteņa pavērsieni Jums līdz šim pietrūka un beidzot Jūsu dzīve mainīsies uz labo pusi. 

VĪRIETIS – SVARI

Šajā Zodiaka zīmē dzimušajiem vīriešiem šis gads solās būt ļoti aktīvs, un Jums būs visas iespējas pakāpties pa karjeras kāpnēm. Gaidāmas pārmaiņas arī attiecību jomā. 

Finanses un darbs

Nav izslēgts, ka jau pašā gada sākumā Jūs centīsieties īstenot jaunas biznesa idejas, meklējot jaunu sfēru, kurā sevi piepildīt un kas kalpotu par papildus ienākumu avotu, taču atcerieties par to, ka parāds nav brālis, un vispirms tieciet galā ar tiem. 2020. gads ir ļoti piemērots tam, lai Jūs stiprinātu savu finansiālo situāciju. 

Mīlestība un attiecības

Šajā dzīves sfērā Jūs rīkosieties ļoti neparedzami, kas arī ir pareizi, jo zvaigznes Jums iesaka klausīt savai sirdij un nepieļaut pagātnes kļūdas. Sieviete, kas šobrīd ir Jums blakus, kļūs ne tikai par Jūsu draudzeni vai sievu, bet arī par uzticamu un labu draugu, ar kuru kopā Jūs iekarosiet visaugstākās virsotnes. 

SIEVIETE – JAUNAVA

Šajā zīmē dzimušās daiļā dzimuma pārstāves 2020. gadā piedzīvos virkni atziņu. Jums būs visas iespējas kardināli mainīt savu dzīvi visās sfērās, taču zvaigznes Jums iesaka domāt pāris soļus uz priekšus un nepadoties savām šaubām. 

Finanses un darbs

Šī ir sfēra, kurai 2020. gadā ir jāpievērš liela uzmanība. Jūs pilnīgi noteikti būsiet daudz pārliecinātākas par sevi, ja spēsiet pašas sevi realizēt. Šajā jomā gads solās būt patiešām veiksmīgs. 

Mīlestība un attiecības

Šajā jomā veiksme būs atkarīga no tā, kā Jums veiksies augstākminētajā dzīves sfērā, jo savu laimi Jūs varēsiet atrast tikai tad, kad iegūsiet brīvību. Šāda pieeja palīdzēs Jums izvairīties no nevēlamiem partneriem un neveiksmīgiem romāniem, jo šis gads ir par to, ka visprims Jums jāiemīl pašām sevi!

About