VĒRSIS. 2020. gada horoskops sievietēm un vīriešiem

Šajā rakstā pastāstīsim, kā planētas un zvaigznes 2020. gadā ietekmēs Vērša zīmē dzimušos, kādās sfērās Jūs gaida panākumi un kādās būtu jāievēro īpaša piesardzība. 

Vēršiem jaunajā 2020. gadā ir nepieciešams rīcības plāns, kas viņu spēku un enerģiju novirzītu pareizajā virzienā. 

 

VĪRIETIS – VĒRSIS

Šajā zīmē dzimušos vīriešus 2020. gads padarīs mazāk uzmanīgus, tāpēc jebkurā dzīves sfērā ir jāievēro piesardzība, taču tajā pašā laikā astrologi Jums iesaka neapstāties un turpināt iesākto. Jaunajām problēmām Jūs vajadzētu mudināt uz lielāku aktivitāti. 

 

Finanses un darbs

2020. gadā Jūs būsiet motivācijas un entuziasma pilni, taču enerģijas un spēka gan būs mazāk, tāpēc lēkt augstāk par sevi nav vērts. Pievērsieties savām lietām, sasniedziet mērķus, katru soli vairākkārt apdomājot. Tāpat arī nevajadzētu tērēt vairāk par saviem līdzkeļiem. Ja Jūs pret šo jautājumu attieksieties bezatbildīgi, tas var novest pie lielām problēmām.

 

Mīlestība un attiecības

Mīlestībā iestāsies periods, kurā izjutīsiet lielas šaubas un bailes, nebūsiet par sevi pārliecināti. Īpaši aktuāli tas būs gada sākumā, taču ap pavasari tas pāries un jau vasarā Jūs gaida vētrains romāns. 

 

Veselība 

Dzeniet prom visas sliktās domas, jo tās pilnīgi noteikti novedīs pie sliktas pašsajūtas, bet labs noskaņojums 2020. gadā būs stipras veselības un produktivitātes ķīla. 

 

SIEVIETE – VĒRSIS

Jums 2020. gadā būtu jāpietiek spēkam gāzt kalnus un panākt savu. Šis ir ideāli piemērots laiks tam, lai sasniegtu savus kvēlākos sapņus. Astrologi iesaka visus lēmumus pieņem ātri, lai arī cik grūti tie nebūtu. 

 

Finanses un darbs

2020. gads kļūs par lielisku laiku, lai nodarbotos ar pašattīstību, iegūtu jaunas zināšanas un pieredzi. Astrologi Jums iesaka sagatavoties tam, ka vasaras beigās un rudens sākumā sasniegt vēlamo ar pirmo mēģinājumu būs grūti. Ja Jums ir parādi, šis ir labs laiks, lai sastādītu rīcības plānu, kā tos atdot. 

 

Mīlestība un attiecības

Mīlestība 2020. gadā būs svarīgākā Jūsu dzīves sfēra. Tā Jums palīdzēs izdziedēt dvēseles brūces un iegūt pārliecību. Noteikti biežāk kontaktējieties ar sev tuvajiem cilvēkiem un palīdziet viņiem. Ja Jums ir otrā pusīte, tad, lai nepazaudētu to, atbīvojiet savu maigumu, sniedziet rūpes, paslēpiet savu mežonīgumu. 

 

Veselība 

Vērša zīmē dzimušajām daiļā dzimuma pārstāvēm 2020. gadā savai veselībai būtu jāpievērš daudz lielā uzmanība kā līdz šim, tāpēc noteikti ieplānojiet vizīti pie ārsta, lai pārliecinātos par to, ka Jums pietiks spēka un veselības sasniegt savas virsotnes!

About