VĒRSIS. SEKSUĀLĀS SADERĪBAS HOROSKOPS

Vērsis ir Zemes zīme, kas apveltīta ar ļoti lielu sievišķo enerģiju, kas nāk no planētas Venēras. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc šīs zīmes pārstāvjiem ļoti svarīga ir bauda, turklāt ne tikai seksuālā – viņi ir ļoti lieli gardēži visās dzīves jomās, bet šoreiz centīsimies noskaidrot to, kādi šīs zīmes pārstāvji ir tieši seksuālā ziņā!

Lai gan mums visiem ir ļoti labi zināms, ka Vēršiem tiek piedēvēts konservatīvisms un praktiskums, tas nebūt nenozīmē, ka arī seksā viņi ir tik konservatīvi, gluži pretēji – ļoti daudziem šīs zīmes pārstāvjiem šajā ziņā nav nekādu tabu! Maigums viņos iet roku rokā ar bezgala lielu kaisli, kas šīs zīmes pārstāvja partnerim var sniegt vēl nebijušas baudas virsotnes! Mīlēties ar Vērša zīmes pārstāvi – tas pilnīgi noteikti ir kaut kas īpašs un neaizmirstams! 

VĒRSIS-AUNS

Starp šo abu Zodiaka zīmju pārstāvjiem nav īpaši liela kaisle, turklāt arī mentāli viņi nav diez ko saderīgs pāris, lai gan to var mainīt, bet tas ir viņu pašu spēkos, jo abu šo Zodiaka zīmju pārstāvji ir ļoti stūrgalvīgi un ar tendenci uzspiest savu viedokli. Tas parasti raisa domstarpības šī pāra starpā, turklāt kompromiss viņiem ir svešs. Vērsim ir nepieciešama uzmanība, bet Auns to neprot izrādīt pareizajā veidā, līdz ar to Vērsi tas nomāc un viņam ar Aunu ir garlaicīgi. Tāds ir arī sekss – lai arī Auns, iespējams, gūst baudu, Vērsim nāksies pietēlot, jo viņam ir nepieciešama lielāka kaisle!

VĒRSIS-DVĪŅI

Šo Zodiaka zīmju pārstāvji kopā veido īstu kaisles virpuļviesuli, kurā ir gatavi ieraut arī kādu no malas! Dvīņi Vērsi iedvesmo jaunām lietām, līdz ar to viņiem kopā ir interesanti, arī gultā. Viņi ir gan emocionāli, gan bezgala mežonīgi, viņi ir gatavi pamēģināt visu, taču vienā brīdī no tā var arī nogurt, tāpēc ir jāprot sabalansēt maigumu ar mežonību!

VĒRSIS-VĒRSIS

Šeit vairāk tiek gūta bauda no komunikācijas vienam ar otru, viņi abi ir ļoti izvēlīgi, ļoti piesardzīgi, tāpēc ir gatavi nodoties gultas priekiem tikai tad, kad abi būs pilnīgi pārliecināti par to, ka tas būs tā vērts. Seksuālā saderbība šim pārim ir augsta, taču ceļš līdz tai diezgan garš. 

VĒRSIS-VĒZIS

Šī savienība Vērsi var novest pie vilšanās. Starp šo pāri ir izteikta kaisle, bet tā ir jūtama tikai pirms nonākšanas līdz gultai. Vērsis liek lielas cerības uz Vēzi, jo sākumā izjūt ļoti lielu kaisli un Vēži viņus pievelk, bet, kad viņi tiek līdz gultas priekiem, sajūtas vīlušies, jo ir gaidījuši kaut ko vairāk. 

VĒRSIS-LAUVA

Ar šīs zīmes pārstāvjiem Vēršiem nav tā labākā saderība. Abas Zodiaka zīmes ir diezgan stūrgalvīgas, grib būt galvenās, reizēm tas, protams, var uzkurināt, taču pārsvarā tas traucē nodoties kaislīgam seksam un gūt baudu. 

VĒRSIS-JAUNAVA

Gandrīz ideāla savienība. Sekss jūtu līmenī ir vienkārši neaizmirstams! Viņos savijas maigums kopā ar kaisli tādā līmenī, ka tas ir kaut kas ārpus šīs pasaules. 

VĒRSIS-SVARI

Arī gandrīz ideāla savienība, taču ar tieksmi uz ieslīgšanu rutīnā, tāpēc ir ļoti svarīgi saglabāt degsmi attiecībās un tai skaitā arī seksuālajā dzīvē, jo, lai gan sākumā sekss starp šo Zīmju pārstāvjiem ir fantastisks, pēc tam kaisle nedaudz noplok, tāpēc ir nepieciešams rast jaunus veidus kā uzlabot seksuālās attiecībās. 

VĒRSIS-SKORPIONS

Arī šim pārim var rasties problēma ar ieslīgšanu rutīnā, taču seksuālo dzīvi tas tik ļoti daudz neietekmē. Arī tad, ja attiecībās ir samilzušas problēmas, viņi tomēr ir spējīgi gūt baudu no seksuālās dzīves. 

VĒRSIS-STRĒLNIEKS

Starp šo pāri seksuālā enerģija ir ļoti liela. Viņi nepārtraukti viens otru grib. Seksuālās attiecībā pilnīgi noteikti ir daudz labākas par savstarpējo komunikāciju attiecībās. 

VĒRSIS-MEŽĀZIS

Saderība nav slikta, taču Vērsi bieži vien šajās attiecībās var piemeklēt sajūta, ka kaut kas pietrūkst. Lai gan Mežāzis vēlas radīt iespaidu, ka viņš ir brīvs no aizspriedumiem un gatavs uz trakulībām, kad tas nonāk līdz darbībai, Mežāzis atkāpjas. Vērsi tas tracina!

VĒRSIS-ŪDENSVĪRS

Ļoti saderīgs pāris. Ne tik daudz maiguma, cik patiesas kaisles un baudas. Sekss, kas nekad neapnīk.

VĒRSIS-ZIVIS

Abi Zodiaka zīmju pārstāvji savā būtībā ir ļoti jūtīgi, līdz ar to arī seksuālajā ziņā viņi ir ļoti izjusti un maigi. Te kaisle ir mazāka, bet it vairāk maigas baudas. 

About