VĒZIS. 2020. gada horoskops sievietēm un vīriešiem

2020. gads Vēža zīmē dzimušajiem palīdzēs saplānot lietas, tāpēc sekojiet astrologu padomiem, lai veiksme Jūs nepamestu un šis gads būtu izdevies. 

Jaunais 2020. gads pilnīgi noteikti nebūs no tiem vieglākajiem, taču Jums izdosies tikt galā ar visām grūtībām. Astrologi uzskata, ka šis Jums būs ļoti porduktīvs periods, kurā Jums būs visas iespējas gūt panākumus.

 

VĪRIETIS – VĒZIS 

Šīs zīmes stiprā dzimuma pārstāvjiem šajā gadā izdosies atbrīvoties no tik nevajadzīgajām ilūzijām, gūt jaunu motivāciju un nospraust sev jaunus mērķus. Gada sākums nebūs viegls, taču tuvāk pavasarim situācija izmainīsies uz labo pusi. Jūsu dzīve šajā gadā būs spilgta, piesātināta un veiksmīga visās dzīves sfērās. 

Finanses un darbs

Pavasara vidū Jūs varat atļauties sevi palutināt, iegādājoties kaut ko vērtīgu un sen kārotu. Gaidāmas arī visnotaļ patīkamas pārmaiņas karjerā. Jau vasaras vidū Jums ir vērts karjeras ziņā doties tālāk un meklēt jaunu, daudz labāku darba vietu. 

 

Mīlestība un attiecības

Zvaigznes Jums šajā gadā iesaka pieņemt cilvēkus tādus, kādi viņi ir – samierinieties ar viņu trūkumiem vai arī izbeidziet komunikāciju, ja nespējat tos pieņemt. Noteikti veltiet vairāk uzmanības saviem radiniekiem, draugiem un mīļotajai. Labvēlīgs laiks, lai meklētu savu īsto un vienīgo – pavasara beigas un vasara. 

 

SIEVIETE – VĒZIS 

Arī daiļā dzimuma pārstāvēm 2020. gadā veiksme stāvēs klāt, taču ir vērts ievērot īpašu piesardzību, jo gaidāmas arī problēmas, kuras ierosinās Jūsu nelabvēļi. 

 

Finanses un darbs

2020. gada enerģētika nebūs piemērota monotonam un smagam darbam, taču Jums pēc pilnas programmas izdosies realizēt savu māksliniecisko potenciālu. Zvaigznes Jums iesaka nedot tukšus solījumus un izvaīrīties no ātras rīcības un vieglprātības. Ir jākoncentrējas uz daudzu lietu pabeigšanu, nedrīkst neko atlikt uz vēlāku. 

 

Mīlestība un attiecības

2020. gads Jūs apveltīs ar īpašu pievilcību, kas Jums pilnīgi noteikti palīdzēs mīlestībā, tāpēc pastāv ļoti lielas izredzes satikt savu īsto un vienīgo, taču visām, kas jau ir atradušas savu liktenīgo vīrieti un ir attiecībās, vajadzētu neizprovocēt savu mīļoto cilvēku un iztikt bez ultimātiem. Mīliet un arī Jūs tapsiet mīlētas!

 

 

About