Zelta vai sudraba?! Kurai no šīm krāsām tu dod priekšroku?!

Katrai krāsai ir kāda konkrēta nozīme. Viena simbolizē mieru, bet kāda cita gluži pretēji – kaut ko dinamisku un agresīvu. 

Krāsas pilnīgi noteikti ietekmē arī mūs, jo tās spēj izraisīt emocijas, piemēram, raisīt prieku vai arī iedzīt depresijā, tāpēc mums pilnīgi noteikti ļoti rūpīgi vajadzētu izvērtēt, kādas krāsas apģērbu izvēlēties un kādā krāsā krāsot istabas sienas! 

Zelta krāsa vai tomēr sudraba?! Izrādās, ka tava atbilde uz šo jautājumu, var ļoti daudz atklāt par tavu personību! 

 

SUDRABS

Ja jūs vairāk uzrunā sudrabs un šīs krāsas toņi, tad jūs esat ļoti radošas personības, kurām pilnīgi noteikti ir talants uz gleznošanu vai rakstniecību, bet, iespējams, par to vēl nemaz nenojaušat. Jūs nepārtraukti alkstat pēc pārmaiņām, jo tās padara jūsu dzīvi daudz aizraujošāku. Jums ir ļoti labi attīstīta intuīcija, kas palīdz tikt galā pat ar vissarežģītākajām dzīves situācijām. Ārēji jūs esat visnotaļ ieturēti, vismaz ikdienā, bet ir reizes, kad ar savu šarmu un ārējo eleganci esat spējīgi apburt ikvienu, tas gan nāk komplektā ar egoismu, augstprātību un pat zemiskumu. Jums patīk viss modernais, arī high-tech. 

ZELTS

Jūs esat ļoti labi un gādīgi cilvēki. Jūs mīļie var justies patiešām mīlēti un aprūpēti. Jums veicas karjerā un finansēs, esat neatkarīgi, taču tajā pašā laikā esat diezgan izšķērdīgi, tāpēc jums pret naudu vajadzētu attiekties daudz rūpīgāk. Jūs esat sabiedriski, mīlat ballēties. Izteikti līderi ar ļoti augstām prasībām. Jūsu mērķi ir visnotaļ grandiozi, bieži vien pat pārāk. No jums var iznākt ļoti veiksmīgi sabiedrisko attiecību speciālisti, nekustamā īpašuma aģenti un arī modes industrijas pārstāvji.  

About