ZĪLĒŠANA PĒC ATTĒLA. Uzzini, kas Tevi sagaida decembrī!

2019. gads tuvojas savai izskaņai, līdz ar to katrs no mums vēlas zināt, kā tas tiks aizvadīts, kā arī, ko atnesīs Jaunais 2020. gads! Šoreiz pievērsīsimies gada nogalei un centīsimies uzzināt, ko no tās sagaidīt. Kā? To Tu pateiksi sev pats! Ļauj vaļu savām sajūtām un paļaujies uz intuīciju, kas pateiks, kuru no attēliem izvēlēties!

1. Decembrī Jums ir vērts pievērst uzmanību savai privātajai dzīvei un būt uzmanīgiem. Iegūto uzticību ir ļoti viegli sagraut, un tās atjaunošana parasti prasa ļoti lielas pūles Decembris Jums būs ļoti piesātināts mēnesis, pilns notikumu, bet ir jāņem vērā tas, ka ne viss notiks pēc Jūsu prāta. Tas gan, protams, nenozīmē, ka Jums būtu jākrīt panikā un jāpadodas. No šādām emocijām Jums gada nogalē ir jāizvairās, jo tās ir destruktīvas. 

2. Aizejošā gada pēdējais mēnesis būs diezgan grūts. Daudzi no Jūsu plāniem šajā mēnesī var izjukt, tāpēc par iekšēju mieru, visticamāk, Jums nāksies aizmirst, taču šai situācijai Jūs nevajadzētu biedēt. . Lai 2019. gads beigtos uz pozitīvas nots, Jums šīs īslaicīgās neveiksmes ir jāuztver kā iespēju stiprināt savu gribasspēku. Jūsu pozitīvais noskaņojums Jums pilnīgi noteikti palīdzēs tikt galā ar visām grūtībām.

3. Decembra sākumā Jums liksies, ka laiks skrien pārāk ātri un Jums nesanāks izpildīt visu iecerēto, tāpēc šī iemesla dēļ mēneša pirmos datumus Jums vajadzētu veltīt atpūtai, uzkrājot spēkus un uzraugot situāciju no malas. Intuīcija pati Jums pateiks, kad būs jāveic izšķirošais gājiens. 

4. Jums šajā mēnesī būtu jāpārtrauc veltīt visa uzmanība darbam. Šis ir laiks, kad pievērsties saviem tuviniekiem, kuriem nepieciešams Jūsu atbalsts un rūpes. Tas Jums palīdzēs izvairīties no konflikta ar ģimeni, kā arī npaspēt visu un uzreiz.

5. Jūs decembrī atradīsiet ceļu uz laimi un labklājību, bet tas Jums jāiet vienam. Tas gan, protams, nenozīmē, ka Jums ir jāpārrauj visas attiecības ar cilvēkiem un jāatsakās satikt savus tuviniekus un draugus. Jums vienkārši ir jāpieņem neatkarīgi un patstāvīgi lēmumi. Atsakoties no apkārtējo padomiem, Jūs beidzot sapratīsiet, kāds virziens jāieņem ceļā uz laimi. 

6. Jums decembris solās būt pārsteidzošu atklājumu pilns. Aizejošais gads Jums būs labvēlīgs, tāpēc nepalaidiet garām savu laimi, cenšoties sekot likteņa dotajām zīmēm. Tās Jums palīdzēs saprast, kādā virzienā doties tālāk, turklāt decembrī Jums var izdoties piepildīt kādu sen lolotu sapni, ja vien Jūs nenolaidīsiet rokas un ticēsiet brīnumiem. 

 

 

About