5 Zodiaka zīmes, kuru pārstāvji visbiežāk krīt kārdinājumā un “laiž pa kreisi”

Protams, ka neviens no mums nevēlas krāpt un tapt krāpts, vismaz ne apzināti, taču dažādu apstākļu sakritību dēļ ļoti daudzi no mums līdz tam nonāk. Kad esam līdz tam nonākuši, mums ir izvēle – iet līdz galam un kļūt neuzticīgiem vai arī apstāties un spēt turēties pretī kārdinājumam, novērtējot to cilvēku, ar kuru esam kopā ikdienā!

Izrādās, ka ļoti daudz kas ir atkarīgs no mūsu rakstura, savukārt, to ietekmē tas, kādā Zodiaka zīmē esam dzimuši, tāpēc šajā rakstā centīsimies noskaidrot, kuru Zodiaka zīmju pārstāvjiiem ir vislielākais potenciāls šajā dzīves sfērā aiziet neceļos. 

 

Ja Jūsu otrā pusīte ir Dvīņu zīmē dzimušais vai dzimusī, tad Jūs jau noteikti zināt, ka viņi ir traki, kas nozīmē, ka arī Jūs nevarat būt “pelēkā pele”, jo kaut kā viņu uzmanību nāksies ne tikai piesaistīt, bet arī noturēt. Tikai tā ir iespējams panākt to, lai viņi nemeklētu kādu citu, ar kuru kopā būtu interesantāk. Jāņem vērā arī tas, ka Dvīņi ir spējīgi būt kopā ar vairākiem partneriem vienlaicīgi. Dvīņi ir Gaisa zīme, kas nozīmē to, ka bieži vien viņi lidinās mākoņos, radot ap sevi haosu. Viņiem patīk arī uzmanības apliecinājumu no pretējā dzimuma, kas tikai palielina krāpšanas iespējamību, bet, kā jau tika minēts iepriekš, ja viņiem ar Jums kopā būs interesanti (ne tikai gultā), Jums nav jāuztraucas par to, ka Jūsu Dvīnis varētu “laist pa kreisi”. 

Ja Jūsu otrā pusīte ir Zivis, tad Jūs noteikti zināt, cik viņas ir sapņainas un alkst īstas mīlestības. Jums ir paveicies, ja šīs zīmes pārstāvji ir vismaz 98 % pārliecināti, ka Jūs esat viņu īstie un vienīgie, jo, ja tā nav, tad kādam citam būs ļoti viegli Zivtiņas aizvilināt no Jums ar uzmanības apliecinājumiem un romantiskiem izgājieniem. Arī Zivis bieži vien lidinās mākoņos un parasti nolaižas pie tiem, kas viņas dievina un ir gatavi mīlēt mūžīgi. 

 

Šķiet, ka Skorpions jau no sākta gala ir saistīts ar neuzticību, jo viņi taču ir tik seksuāli, tik pavedinoši un kaisles pilni, taču šajā jautājumā nāksies Jūs sarūgtināt, jo šīs zīmes pārstāvji patiesībā ir vieni no uzticamākajiem. Kāpēc viņi ir šajā sarakstā? Tas ir saistīts ar to, ka šīs zīmes pārstvājiem no mīlestības līdz naidam ir tikai viens solis, līdz ar to arī no uzticības līdz krāpšanai var būt tikai viens solis, bet tas jau būs Skorpiona otrās pusītes nopelns, jo krāpšanai viņš būs gatavs tikai tad, ja būs zaudējis cieņu pret savu mīļoto. 

 

Svaru zīmē dzimušie vēlas attiecības un visu, kas ar tām saistīts. Arī viņi savā ziņā ir līdzīgi Skorpioniem, kas patiesībā ir ļoti uzticami, taču tajā pašā laikā viņi ir šajā sarakstā. Svariem ne tik ļoti svarīgs ir fiziskais kontakts, cik emocionālais, līdz ar to, ja attiecībās ar otro pusīti būs problēmas šajā ziņā, viņi var sākt meklēt kādu citu, ar kuru parunāties un gūt emocionālu apmierinājumu, kas kaut kādā brīdī var novest arī pie fiziskas baudas. 

 

Lauvām ir milzīgs ego, kas var traucēt veidot savstarpējās attiecības ar līdzcilvēkiem. Viņām nepārtraukti ir nepieciešamība apkārtējo uzmanība, tas ir kā gaiss, līdz ar to viņi iemīlas bieži un ar katru no partneriem var izveidoties nopietnas attiecības, taču Lauvām viss ļoti ātri apnīk un, ja viņas par Jums nebūs pārliecinātas, Jūs neatbildīsiet viņu prasībām, viņas turpinās meklējumus, esot kopā ar Jums. 

About